🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Zonta Area Rug
| Collection: | Zonta |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Zonta Area Rug—
$79.00
$23.70More Images







Zonta Area Rug
| Collection: | Zonta |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zonta |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























