🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Zoar Area Rug - Promo
| Collection: | Zoar |
|---|---|
| Colors: | Navy, Fuchsia, Gray, Light Blue, Mustard, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Zoar Area Rug - Promo—
$109.00
$32.70More Images








Zoar Area Rug - Promo
| Collection: | Zoar |
|---|---|
| Colors: | Navy, Fuchsia, Gray, Light Blue, Mustard, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zoar |
|---|---|
| Colors: | Navy, Fuchsia, Gray, Light Blue, Mustard, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























