🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Zhen Pink Spots Leopard Rug - Clearance
| Collection: | Zhen |
|---|---|
| Colors: | Brown, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Zhen Pink Spots Leopard Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images















Zhen Pink Spots Leopard Rug - Clearance
| Collection: | Zhen |
|---|---|
| Colors: | Brown, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zhen |
|---|---|
| Colors: | Brown, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |























