🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Zeno Area Rug - Clearance
| Collection: | Zeno |
|---|---|
| Colors: | Tan, White, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Zeno Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images





Zeno Area Rug - Clearance
| Collection: | Zeno |
|---|---|
| Colors: | Tan, White, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zeno |
|---|---|
| Colors: | Tan, White, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























