
Zelah Area Rug
| Collection: | Zelah |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige, Light Slate, Charcoal, Dark Red, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Original: $179.00
-70%$179.00
$53.70More Images






Zelah Area Rug
| Collection: | Zelah |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige, Light Slate, Charcoal, Dark Red, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zelah |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige, Light Slate, Charcoal, Dark Red, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























