🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Zane Charcoal Tibetan Tiger Plush Rug
| Collection: | Zane |
|---|---|
| Colors: | Cream, Slate Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Animal Print |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Zane Charcoal Tibetan Tiger Plush Rug—
$99.00
$29.70More Images















Zane Charcoal Tibetan Tiger Plush Rug
| Collection: | Zane |
|---|---|
| Colors: | Cream, Slate Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Animal Print |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zane |
|---|---|
| Colors: | Cream, Slate Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Animal Print |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























