🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Zahur Black & White Diamond Area Rug
| Collection: | Zahur |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Select Title
From $129.00
Zahur Black & White Diamond Area Rug—
$129.00
More Images










Zahur Black & White Diamond Area Rug
| Collection: | Zahur |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zahur |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |























