🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Yuuma Area Rug
| Collection: | Yuuma |
|---|---|
| Colors: | Off White, Peach, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Yuuma Area Rug—
$89.00
$26.70More Images







Yuuma Area Rug
| Collection: | Yuuma |
|---|---|
| Colors: | Off White, Peach, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yuuma |
|---|---|
| Colors: | Off White, Peach, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























