🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Yuley White Area Rug
| Collection: | Yuley |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $47.70
Original: $159.00
-70%Yuley White Area Rug—
$159.00
$47.70More Images






Yuley White Area Rug
| Collection: | Yuley |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yuley |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























