🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Yuji Area Rug - Clearance
| Collection: | Yuji |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige, Medium Gray, Mustard, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Yuji Area Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images











Yuji Area Rug - Clearance
| Collection: | Yuji |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige, Medium Gray, Mustard, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yuji |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige, Medium Gray, Mustard, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























