🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Yoshi Washable Area Rug
| Collection: | Yoshi |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray, Denim, Navy, Black, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Yoshi Washable Area Rug—
$59.00
$17.70More Images







Yoshi Washable Area Rug
| Collection: | Yoshi |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray, Denim, Navy, Black, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yoshi |
|---|---|
| Colors: | Cream, Gray, Denim, Navy, Black, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























