🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Yong Hand Loomed Gray Indoor & Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Amya |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Yong Hand Loomed Gray Indoor & Outdoor Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images










Yong Hand Loomed Gray Indoor & Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Amya |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Amya |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























