🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Yardville Table Lamp
| Collection: | Yardville |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Ceramic / Base: Crystal / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Crystal |
| Base Color: | Clear |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | Cream |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$59.70
Original: $199.00
-70%Yardville Table Lamp—
$199.00
$59.70More Images









Yardville Table Lamp
| Collection: | Yardville |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Ceramic / Base: Crystal / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Crystal |
| Base Color: | Clear |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | Cream |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yardville |
|---|---|
| Colors: | White, Clear, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Ceramic / Base: Crystal / Shade (Outside): Linen |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Base: | Crystal |
| Base Color: | Clear |
| Shade Material: | Linen |
| Shade Color: | Cream |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | 3-Way |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |























