🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Yapak Area Rug - Clearance
| Collection: | Yapak |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Medium Gray, Light Blue, Rust, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $59.00
Yapak Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images







Yapak Area Rug - Clearance
| Collection: | Yapak |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Medium Gray, Light Blue, Rust, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yapak |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Medium Gray, Light Blue, Rust, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























