🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Yaniklar Cream Flat Woven Wool Rug
| Collection: | Manicahan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $99.00
Yaniklar Cream Flat Woven Wool Rug—
$99.00
More Images












Yaniklar Cream Flat Woven Wool Rug
| Collection: | Manicahan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Manicahan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























