🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Yael Area Rug - Clearance
| Collection: | Industry |
|---|---|
| Colors: | Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Select Title
From $69.00
Yael Area Rug - Clearance—
$69.00
More Images




Yael Area Rug - Clearance
| Collection: | Industry |
|---|---|
| Colors: | Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Industry |
|---|---|
| Colors: | Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |























