🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Yadid Gray Wool Area Rug
| Collection: | Yadid |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dove Gray, Pearl |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Yadid Gray Wool Area Rug—
$79.00
$23.70More Images








Yadid Gray Wool Area Rug
| Collection: | Yadid |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dove Gray, Pearl |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yadid |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dove Gray, Pearl |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























