🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Xenos Area Rug
| Collection: | Xenos |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Microfiber |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Xenos Area Rug—
$39.00
$11.70More Images






Xenos Area Rug
| Collection: | Xenos |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Microfiber |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Xenos |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Microfiber |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























