🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wrangell Mustard/Red Damask Carpet Area Rug - Clearance
| Collection: | Stanfield |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Blue, Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Chenille-Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Wrangell Mustard/Red Damask Carpet Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images



Wrangell Mustard/Red Damask Carpet Area Rug - Clearance
| Collection: | Stanfield |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Blue, Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Chenille-Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Stanfield |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Blue, Red, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Chenille-Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























