🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wrangell Blue/Red Damask Carpet - Clearance
| Collection: | Wrangell |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Medium Gray, Mustard, Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Chenille-Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $49.00
Wrangell Blue/Red Damask Carpet - Clearance—
$49.00
More Images







Wrangell Blue/Red Damask Carpet - Clearance
| Collection: | Wrangell |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Medium Gray, Mustard, Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Chenille-Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wrangell |
|---|---|
| Colors: | Black, Blue, Medium Gray, Mustard, Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 75% Chenille-Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























