🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Woodhaven Area Rug - Clearance
| Collection: | Woodhaven |
|---|---|
| Colors: | Sage, Red, Olive, Ivory, Light Green, Navy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Woodhaven Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images





Woodhaven Area Rug - Clearance
| Collection: | Woodhaven |
|---|---|
| Colors: | Sage, Red, Olive, Ivory, Light Green, Navy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Woodhaven |
|---|---|
| Colors: | Sage, Red, Olive, Ivory, Light Green, Navy |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.63" |























