🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Woodford Area Rug - Clearance
| Collection: | Woodford |
|---|---|
| Colors: | Navy, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Woodford Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images





Woodford Area Rug - Clearance
| Collection: | Woodford |
|---|---|
| Colors: | Navy, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Woodford |
|---|---|
| Colors: | Navy, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |























