🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wollert Gray Leather&Jute Rug - Clearance
| Collection: | Wollert |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Leather, 20% Jute, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Wollert Gray Leather&Jute Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Wollert Gray Leather&Jute Rug - Clearance
| Collection: | Wollert |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Leather, 20% Jute, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wollert |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Leather, 20% Jute, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























