🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wokila Tan Solid Ceramic Table Lamp
| Collection: | Theisseil |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Translucent |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Cotton / Shade (Inside): Polyurethane |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Cotton, Polyurethane |
| Shade Color: | Beige |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | Rocker |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$20.70
Original: $69.00
-70%Wokila Tan Solid Ceramic Table Lamp—
$69.00
$20.70More Images




Wokila Tan Solid Ceramic Table Lamp
| Collection: | Theisseil |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Translucent |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Cotton / Shade (Inside): Polyurethane |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Cotton, Polyurethane |
| Shade Color: | Beige |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | Rocker |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Theisseil |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Translucent |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Cotton / Shade (Inside): Polyurethane |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Cotton, Polyurethane |
| Shade Color: | Beige |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | Rocker |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |























