🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wishaw Sage Green Jute Rug - Clearance
| Collection: | Wishaw |
|---|---|
| Colors: | Sage, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $49.00
Wishaw Sage Green Jute Rug - Clearance—
$49.00
More Images









Wishaw Sage Green Jute Rug - Clearance
| Collection: | Wishaw |
|---|---|
| Colors: | Sage, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wishaw |
|---|---|
| Colors: | Sage, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























