🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Winsford Area Rug - Clearance
| Collection: | Winsford |
|---|---|
| Colors: | Cream, Olive, Tan, Ivory, Medium Brown, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $239.00
Winsford Area Rug - Clearance—
$239.00
More Images

Winsford Area Rug - Clearance
| Collection: | Winsford |
|---|---|
| Colors: | Cream, Olive, Tan, Ivory, Medium Brown, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Winsford |
|---|---|
| Colors: | Cream, Olive, Tan, Ivory, Medium Brown, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.5" |























