🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wingina 8x10 Ice Blue Trellis Rug - Clearance
| Collection: | Wingina |
|---|---|
| Colors: | Cream, Blue, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Wingina 8x10 Ice Blue Trellis Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images







Wingina 8x10 Ice Blue Trellis Rug - Clearance
| Collection: | Wingina |
|---|---|
| Colors: | Cream, Blue, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wingina |
|---|---|
| Colors: | Cream, Blue, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























