🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Willington Area Rug - Clearance
| Collection: | Willington |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Light Gray, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Willington Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images








Willington Area Rug - Clearance
| Collection: | Willington |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Light Gray, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Willington |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Light Gray, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























