🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Williamsville Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Williamsville |
|---|---|
| Colors: | Black, Clear, Translucent |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Black |
| Shade Color: | Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 15' |
| Number of Bulbs: | 6 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$254.70
Original: $849.00
-70%Williamsville Ceiling Light - Clearance—
$849.00
$254.70More Images



Williamsville Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Williamsville |
|---|---|
| Colors: | Black, Clear, Translucent |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Black |
| Shade Color: | Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 15' |
| Number of Bulbs: | 6 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Williamsville |
|---|---|
| Colors: | Black, Clear, Translucent |
| Material: | Fixture: Steel |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Chandelier |
| Base Color: | Black |
| Shade Color: | Clear |
| Hanging Method: | Rod |
| Cord Length: | 15' |
| Number of Bulbs: | 6 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























