🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Whyalla Misty Luxe Rug
| Collection: | Whyalla |
|---|---|
| Colors: | White, Olive, Taupe, Medium Gray, Light Gray, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Whyalla Misty Luxe Rug—
$69.00
$20.70More Images



















Whyalla Misty Luxe Rug
| Collection: | Whyalla |
|---|---|
| Colors: | White, Olive, Taupe, Medium Gray, Light Gray, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Whyalla |
|---|---|
| Colors: | White, Olive, Taupe, Medium Gray, Light Gray, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |























