🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Whittington Black&White Wool Rug - Clearance
| Collection: | Carrsville |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool / 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Whittington Black&White Wool Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images






Whittington Black&White Wool Rug - Clearance
| Collection: | Carrsville |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool / 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carrsville |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool / 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























