🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

White Gray Navassa Rug - Promo
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Medium Purple with tribal pattern, transitional, bohemian style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Interior |
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 80% Polypropylene / Face: 20% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.38" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%White Gray Navassa Rug - Promo—
$39.00
$11.70More Images













White Gray Navassa Rug - Promo
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Medium Purple with tribal pattern, transitional, bohemian style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Interior |
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 80% Polypropylene / Face: 20% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.38" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Medium Purple with tribal pattern, transitional, bohemian style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Interior |
| Colors: | White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 80% Polypropylene / Face: 20% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.38" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























