🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Whippany Area Rug - Promo
| Collection: | Whippany |
|---|---|
| Colors: | Navy, Gray, Light Blue, Mustard, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $89.00
Whippany Area Rug - Promo—
$89.00
More Images








Whippany Area Rug - Promo
| Collection: | Whippany |
|---|---|
| Colors: | Navy, Gray, Light Blue, Mustard, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Whippany |
|---|---|
| Colors: | Navy, Gray, Light Blue, Mustard, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























