🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Whigham Area Rug - Clearance
| Collection: | Whigham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Red, Olive, Medium Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Whigham Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images





Whigham Area Rug - Clearance
| Collection: | Whigham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Red, Olive, Medium Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Whigham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Red, Olive, Medium Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.25" |























