🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wheatland Area Rug - Clearance
| Collection: | Wheatland |
|---|---|
| Colors: | Tan, Mustard, Medium Gray, Peach, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Wheatland Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70Wheatland Area Rug - Clearance
| Collection: | Wheatland |
|---|---|
| Colors: | Tan, Mustard, Medium Gray, Peach, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wheatland |
|---|---|
| Colors: | Tan, Mustard, Medium Gray, Peach, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























