🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Whangamata Boutique Rug
| Collection: | Whangamata |
|---|---|
| Colors: | Olive, Taupe, White, Medium Gray, Light Gray, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Whangamata Boutique Rug—
$69.00
$20.70More Images















Whangamata Boutique Rug
| Collection: | Whangamata |
|---|---|
| Colors: | Olive, Taupe, White, Medium Gray, Light Gray, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Whangamata |
|---|---|
| Colors: | Olive, Taupe, White, Medium Gray, Light Gray, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.5" |























