🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Westville Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Westville |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Light GrayMetallic - Nickel |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$20.70
Original: $69.00
-70%Westville Ceiling Light - Clearance—
$69.00
$20.70More Images







Westville Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Westville |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Light GrayMetallic - Nickel |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Westville |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Light GrayMetallic - Nickel |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |























