🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Westpoint Area Carpet - Clearance
| Collection: | Westpoint |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $39.00
Westpoint Area Carpet - Clearance—
$39.00
More Images








Westpoint Area Carpet - Clearance
| Collection: | Westpoint |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Westpoint |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























