🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Westhoff Jute Area Rug - Clearance
| Collection: | Westhoff |
|---|---|
| Colors: | Tan, Mustard, Beige, Olive, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Westhoff Jute Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images





Westhoff Jute Area Rug - Clearance
| Collection: | Westhoff |
|---|---|
| Colors: | Tan, Mustard, Beige, Olive, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Westhoff |
|---|---|
| Colors: | Tan, Mustard, Beige, Olive, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























