🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Weddin Striped Plush Area Rug
| Collection: | Weddin |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray, Tan, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.18" |
Select Title
From $59.00
Weddin Striped Plush Area Rug—
$59.00
More Images







Weddin Striped Plush Area Rug
| Collection: | Weddin |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray, Tan, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.18" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Weddin |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Gray, Tan, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.18" |























