🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wausa Denim Trellis on Cream Cotton/wool Rug - Clearance
| Collection: | Washington |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Wausa Denim Trellis on Cream Cotton/wool Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Wausa Denim Trellis on Cream Cotton/wool Rug - Clearance
| Collection: | Washington |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Washington |
|---|---|
| Colors: | Denim, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 4" |























