🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wauneta Area Rug - Clearance
| Collection: | Wauneta |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Wauneta Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images









Wauneta Area Rug - Clearance
| Collection: | Wauneta |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Wauneta |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.87" |























