
Waterboro Area Rug - Promo
| Collection: | Waterboro |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Tan, Light Gray, Ivory, Charcoal, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $109.00
-70%$109.00
$32.70More Images





Waterboro Area Rug - Promo
| Collection: | Waterboro |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Tan, Light Gray, Ivory, Charcoal, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Waterboro |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Tan, Light Gray, Ivory, Charcoal, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























