🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Waterbeach Premium Carpet - Clearance
| Collection: | Waterbeach |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Olive, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $41.70
Original: $139.00
-70%Waterbeach Premium Carpet - Clearance—
$139.00
$41.70More Images






Waterbeach Premium Carpet - Clearance
| Collection: | Waterbeach |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Olive, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Waterbeach |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Olive, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























