🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Washable Wool Rug - Green
| Collection: | Cicily |
|---|---|
| Colors: | Green, Lime Green |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Washable Wool Rug - Green—
$59.00
$17.70More Images













Washable Wool Rug - Green
| Collection: | Cicily |
|---|---|
| Colors: | Green, Lime Green |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cicily |
|---|---|
| Colors: | Green, Lime Green |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |























