🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Warsaw Area Carpet - Clearance
| Collection: | Warsaw |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown, Black, Sage, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Wool, 10% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $89.00
Warsaw Area Carpet - Clearance—
$89.00
More Images

Warsaw Area Carpet - Clearance
| Collection: | Warsaw |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown, Black, Sage, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Wool, 10% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Warsaw |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown, Black, Sage, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Wool, 10% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























