🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Warrendale Area Rug - Clearance
| Collection: | Warrendale |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Warrendale Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images






Warrendale Area Rug - Clearance
| Collection: | Warrendale |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Warrendale |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























