🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Warrandyte 5x7 Black&White High-Low Rug - Clearance
| Collection: | Warrandyte |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Warrandyte 5x7 Black&White High-Low Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Warrandyte 5x7 Black&White High-Low Rug - Clearance
| Collection: | Warrandyte |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Warrandyte |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.3" |























