🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Waleska Neutral Area Carpet Area Rug - Clearance
| Collection: | Waleska |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Aqua, Taupe, Black, Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Waleska Neutral Area Carpet Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Waleska Neutral Area Carpet Area Rug - Clearance
| Collection: | Waleska |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Aqua, Taupe, Black, Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Waleska |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Aqua, Taupe, Black, Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























