🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Walden Area Rug - Clearance
| Collection: | Walden |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Beige, Light Green, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Walden Area Rug - Clearance—
$89.00
$26.70More Images








Walden Area Rug - Clearance
| Collection: | Walden |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Beige, Light Green, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Walden |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Beige, Light Green, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























